Žengte į edukaciją! Naujos programos Paveikslų galerijoje

Rūpintis aplinka, keisti pasaulį, statyti tiltus ir jungtis prie atviro muziejaus „be sienų“ kviečia „Mažosios istorijos“ – bendruomenių platforma, įsikūrusi Paveikslų galerijos trečiajame aukšte (K. Donelaičio 16, Kaunas). Trys naujos edukacinės programos skirtos įvairaus amžiaus ir pomėgių lankytojams.

Edukacinė programa „Medžiai ir mes“

Ikimokyklinio, pradinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams.

Kuo mes ir medžiai panašūs? Kodėl svarbu darniai sugyventi ir jautriau žvelgti į aplinką? Edukacija „Medžiai ir mes“ kviečia į šiuos klausimus atsakyti kūrybiškai! Edukacinė programa pasitelkiant meną siūlo ne tik smagiai atskleisti medžių paslaptis ir skirtybes, išmokti juos atskirti iš lapų sandaros, bet ir lavinti vaizduotę. Įgytas žinias išmėginsime atlikdami kūrybiškas užduotis ir dirbdami komandomis. Išbandysime ir mums nežinomą, bet Anglijoje populiarų žaidimą su kaštonais „Konkerį“ (angl. Conkers).

Alternatyvi pamoka sujungia botanikos, meno ir pilietiškumo temas. Jos metu pažinsime ne tik medį, bet ir save. Mokysimės dažniau išgirsti ne tik lapų šlamesį, bet ir kitą, klausyti, kalbėti ir augti kartu, kaip tai daro medžiai.

Vadovė – Agnė Taliūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel. 8 645 03 248 arba 
galerija.besienu@gmail.com
Užsiėmimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui – 2,00 EUR, suaugusiam – 4,00 EUR, lydinčiajam grupę – lankymas nemokamas. Programa vyks iki 2018 gruodžio 28 d.

Edukacinė programa „#Prasminga #gamtos fotografija“

Vyresnio mokyklinio amžius vaikams, studentams, jaunimui.

Turbūt kiekvienas esame fiksavę saulėlydį ar rudenio išmargintus lapus ir tai pateikę įvairiuose socialiniuose tinkluose. Instagrame su grotažyme „gamta“ galime rasti daugiau nei 400 milijonų įrašų. Tačiau kodėl išpopuliarėjo gamtos fotografijos žanras? Edukacinė programa kviečia grįžti į XIX a. – laikus, kai Instagramas dar neegzistavo, o fotografija žengė pirmuosius žingsnius.

Užsiėmimo metu sužinosime, kaip fotografija tapo aktyvia, realius pokyčius skatinančia priemone, ir kelsime klausimus: ar fotografija tik sustabdo akimirką? ar ji gali pakeisti pasaulį? Jungdami meno ir aplinkosaugos temas, kviesime kūrybiškai pažvelgti į gamtos fotografiją, o grotažymę naudoti kaip prasmingą žinutę.

Vadovė – Agnė Taliūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel. 8 645 03 248 arba galerija.besienu@gmail.com

Užsiėmimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui – 2,00 EUR, suaugusiam – 4,00 EUR, lydinčiajam grupę – lankymas nemokamas. Programa vyks iki 2018 gruodžio 28 d.

Edukacinis žaidimas „Statyti. Tiltus, ne sienas“

Nuo 10 metų iki … (moksleiviams, jaunimui, suaugusiems, senjorams)

Kviečiame kartu statyti tikrą tiltą parodoje „Nukirstas miestas – persodintas žmogus“!

Tiltas – tai jungtis ne tik tarp skirtingų vietų, upės krantų, bet ir tarp skirtingų žmonių, jų balsų, o tilto statymas – tai ne tik miesto plėtros, infrastruktūros dalis, bet ir populiarus komandos formavimo (angl. teambuilding ) žaidimas, skatinantis geresnę komunikaciją, kūrybišką mąstymą, problemų sprendimą.

Edukacinis žaidimas praplečia parodos „Nukirstas miestas – persodintas žmogus“, tyrinėjančios žmonių ir medžių ryšius, idėją. Dėmesys sutelkiamas į santykius tarp žmonių: supratimo, diskusijos ir kito tolerancijos būtinybę kasdienybėje.

Taigi, statyti tiltą – tai ne tik smagiai praleisti laiką, kartu ir išbandyti jėgas dirbant komandoje, bet ir skatinti bendrystę, įsiklausyti ir išgirsti kitą, susiburti ir siekti vieno tikslo, būti aktyviais miesto „statytojais“.

Edukacinio žaidimo metu tilto statytojai yra padalijami į dvi komandas. Naudodami jiems pateiktas vienodas priemones, jie turi pastatyti dvi identiškas tilto dalis, pabaigoje tapsiančias vienu tiltu. Žaidimo metu statytojai yra atskirti laikina ir pabaigoje „griūnančia“ siena, tad negali matyti kitos komandos darbo proceso. Sėkminga vieno, bendro tilto statyba remiasi tik žodine komunikacija, sėkmingu dialogu. Komandų dydis: 4–8 žmonės. Tilto statyboms skirtas laikas: 45–60 min.

Vadovė – Agnė Taliūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel. 8 645 03 248 arba galerija.besienu@gmail.com

Užsiėmimas nemokamasPrograma vyks iki 2018 gruodžio 28 d.

03.12.2018
Post image

KITOS NAUJIENOS
Miestiečių manifestas perskaitytas...
Pyktis ir protestas. Pokytis
Atraskite smagaus potyrio parodoje...