Apie projektą

Kaip dalyvauti

„Miesto akupunktūra“

Kviečiame jus, Kauno miesto gyventojus ir šį miestą mylinčius svečius, papasakoti apie miesto vietas ir objektus – kas jums svarbu, ką būtina išsaugoti, puoselėti arba keisti. Projekto fokuse – žmonių santykis su mieste augančiais medžiais. Tad visų pirma kviečiame prisiminti Kauno žaliąsias erdves. Auginkime ir ginkime Kauną!

Kaip naudotis?

Pasirinkite pasakojimų kategoriją ir išvysite jai priklausančius įrašus žemėlapyje. Spustelėję žymeklį, galėsite juos perskaityti.
Paieškos lauke surasite vietą, apie kurią norėtumėte papasakoti arba paskaityti kitų dalyvių įrašus.
Norėdami pasidalinti įrašu, spustelkite pasirinktą vietą žemėlapyje ir užpildykite lentelę. Jeigu pasirinksite įkelti nuotrauką, jos formatas turėtų būti JPG, o dydis neturėtų viršyti 50Mb.

Ką rašyti?

Prisiminkite jums svarbią Kauno miesto vietą ar jos elementą ir papasakokite, kodėl manote, kad ją reikia išsaugoti arba atgaivinti. Kategorijoje „Aš ir medžiai“ kviečiame dalintis pasakojimais apie savo mylimus miesto medžius; „Aš ir pastatai“ – parašyti apie jums svarbius privačios ar viešosios paskirties architektūros objektus, o „Aš ir miesto erdvės“ – apie kiemus, gatves, aikštes, parkus, krantines ir kitas viešąsias miesto erdves po atviru dangumi bei jų detales: paminklus, laiptus, fontanus, grindinį ir panašiai.

Pasirink kategoriją
  • Aš ir medžiai
  • Aš ir pastatai
  • Aš ir miesto erdvės
  • Visi
Į kokią miesto vietą norite atkreipti dėmesį ir kodėl?
Pridėti komentarą
Vietos pobūdis
Dalintis