KOKS BUVO BIRŽELIS VASAROS PAVILJONE?

Birželio kūrybinės dirbtuvės prijaukino galerijos aplinką: ne tik saulėtą paviljoną, bet ir ūksmingus Žaliakalnio šlaitus. Čia vyko „Auros“ šokio teatro judesio dirbtuvės ir „Botaniniai pasivaikščiojimai“ – medžių pažinimo dirbtuvės su A. Stulginskio universiteto Miškų ir ekologijos fakulteto studentais.

Kartu su „Auros“ šokėjais išbandėme ryšį su aplinka atkuriančias judesio technikas. Kaip kūnui tapti peizažo dalimi, kaip pajusti bendrystę ne tik su gamta, bet ir su kitu žmogumi? Sudėtingus procesus tyrinėjome judesio kalba. Dirbtuvės vyko skirtingose aplinkose – paviljone ir akacijų giraitėje už Paveikslų galerijos. Per keturis užsiėmimus vis naujos judesio patirtys vedė tolyn ir gilyn, peržengiant ne vieną slaptą pažinimo slenkstį.

„Botaniniai pasivaikščiojimai“ po Paveikslų galeriją supančius šlaitus buvo smagūs ir pilni atradimų – nuo akacijų žiedų blynų recepto iki formulės medžio amžiui apskaičiuoti. A. Stulginskio universiteto studentai – puikūs gidai, padėję iš naujo atrasti, rodos, taip gerai pažįstamus Žaliakalnio takelius.

Po judraus, bet tylaus birželio liepa paviljone – visiškai kitokia: triukšminga, ritminga, dainuojanti. Susiburti pakvies audringi „Bombo feminista“ būgnai. O grupė „LT“ išbandys paviljoną kaip koncertinę erdvę – čia skambės senosios liaudies dainos apie medžius.

Fotogalerijos

Liepos renginiai

29.06.2018
Post image

KITOS NAUJIENOS
Miestiečių manifestas perskaitytas...
Pyktis ir protestas. Pokytis
Atraskite smagaus potyrio parodoje...